Logowanie

Instruktor

Izabela Kamińska

Tera­peutka Tech­niki Bowena w stopniu mistrzowskim. Instruktor The Bowen The­rapy Aca­demy of Australia. Mgr fizjoterapii – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Nauczycielka jogi. Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Bowtech Polska. Wykładowca GWSH w Katowicach.

 

Od ponad 20 lat zaj­muję się sze­roko pojętą pracą z cia­łem.

 

Przez 15 lat trenowałam karate kyokushin. W tym czasie startowałam w licznych zawodach karate i wielokrotnie zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski.

 

Od 2009 roku pracuję terapeutycznie w gabinecie fizjoterapii w Katowicach (www.bowenkatowice.pl). Początkowo pracowałam głównie metodą refleksologii i aurikuloterapii, potem poznałam Technikę Bowena i poczułam, że to jest moja droga.

 

Pomagam ludziom w poprawie zdrowia również poprzez ruch. Wspólnie z mężem, Pawłem Kamińskim, prowadzimy Akademię Jogi i Terapii Ruchem (www.akademiajogi.pl). Szkolimy przyszłych instruktorów rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-jogi na uczelni GWSH.

 

Prywatnie jestem mamą Stefci i Sylwka, co sprawia, że temat ciąży, porodu i macierzyństwa jest dla mnie szczególnie bliski i ważny – moją ideą jest przekazywanie kobietom pozytywnego i świadomego podejścia do tych sfer życia, co realizuję na prowadzonych przeze mnie zajęciach jogi dla kobiet w ciąży oraz zabiegach Baby Bowen i Bowen w ciąży.

 

Moją pasją jest zgłębianie anatomii i fizjologii człowieka – dzielę się swoją wiedzą na prowadzonych przez siebie szkoleniach.

 

25 lipca 2017r. pomyślnie zdałam egzamin instruktorski w Technice Bowena i zostałam akredytowanym nauczycielem tej metody.