Logowanie

Zespół jelita drażliwego, nerwica

Pacjentka Jadwigi Grzegorczyk , 21-06-2018

O Technice Bowena dowiedziałam się ponad rok temu od siostry, która poleciła mi p. Jadzię. Zgłosiłam się, choć na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tej metody leczenia. Nie wierzyłam w to, że tak delikatne ruchy mogą pomóc na schorzenia, które dokuczały mi latami (zespół jelita drażliwego, nerwica) i które nawracały pomimo leczenia farmakologicznego. Jednak w dość krótkim czasie moje nastawienie zmieniło się o 180 stopni. Z każdą wizytą było lepiej. Uspokoiłam się, zaczęłam reagować mniej emocjonalnie, stałam się mniej wrażliwa na bodźce zewnętrzne takie jak krzyki dzieci, hałas, zapach, co kiedyś bardzo mnie drażniło i przez co chodziłam cały czas zdenerwowana. 
Z chwilą gdy mój organizm się wyciszył zniknęły problemy z jelitami, nie mam zgag oraz zaparć, które były równie dokuczliwe. Zaczęłam na nowo jeść produkty, które wcześniej musiałam odstawić. 
Teraz cieszę się, że spróbowałam Techniki Bowena i oddałam się w ręce p. Jadzi. Dzięki niej moje problemy ustąpiły i co najważniejsze nie powracają! POLECAM

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...