Logowanie

Padaczka

Mama pacjentki Emilii Jaworskiej , 26-04-2018

“Z Terapii Bowena korzystamy od kilku miesięcy. Moja 5-letnia córeczka choruje na padaczkę lekooporną. Ilość napadów na dobę sięgała nawet 100. Córka bardzo cierpiała, a my razem z nią. Stosowaliśmy wiele różnych terapii.

 

Od lipca 2017 r. dodatkowo rozpoczęliśmy również terapię u Emilii Jaworskiej. Od końca września 2017 r. nie mamy napadów. Nasza terapeutka doskonale wiedziała jaką procedurę zastosować, a dopełnieniem była procedura przeciwpadaczkowa.

 

Muszę też wspomnieć o innej sytuacji, która pokazała moc terapii i umiejętności naszej terapeutki. Moja córeczka bardzo rozlegle poparzyła rączkę. Rana nie chciała się goić przez kilka dni.

Po procedurze zastosowanej przez Emilię rana po oparzeniu dosłownie z dnia na dzień zaczęła się zasklepiać i mimo rozległego oparzenia blizna jest praktycznie niewidoczna.

 

Moja córka jest dzieckiem, które nie wykonuje poleceń, więc praca z nią jest dość trudna. Emilia Jaworska cudownie realizuje zasadę podążania za pacjentem i zawsze procedury są wykonane zgodnie z planem.” Katarzyna Werner-Górska

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...