- Instruktor Bowtech
iza@bowenkatowice.pl
+48 602 301 411
Polska
Instruktor Bowtech

Izabela Kamińska

Moją pasją jest zgłębianie anatomii i fizjologii człowieka – dzielę się swoją wiedzą na prowadzonych przez siebie szkoleniach.

Prywatnie jestem mamą Stefci i Sylwka, co sprawia, że temat ciąży, porodu i macierzyństwa jest dla mnie szczególnie bliski i ważny – moją ideą jest przekazywanie kobietom pozytywnego i świadomego podejścia do tych sfer życia, co realizuję na prowadzonych przeze mnie zajęciach jogi dla kobiet w ciąży oraz zabiegach Baby Bowen i Bowen w ciąży.

Biografia

Od ponad 20 lat zaj­muję się sze­roko pojętą pracą z cia­łem.

Przez 15 lat trenowałam karate kyokushin. W tym czasie startowałam w licznych zawodach karate i wielokrotnie zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski.

Od 2009 roku pracuję terapeutycznie w gabinecie fizjoterapii w Katowicach (www.bowenkatowice.pl). Początkowo pracowałam głównie metodą refleksologii i aurikuloterapii, potem poznałam Technikę Bowena i poczułam, że to jest moja droga.

Pomagam ludziom w poprawie zdrowia również poprzez ruch. Wspólnie z mężem, Pawłem Kamińskim, prowadzimy Akademię Jogi i Terapii Ruchem (www.akademiajogi.pl). Szkolimy przyszłych instruktorów rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-jogi na uczelni GWSH.

Edukacja

  • 25 lipca 2017r. pomyślnie zdałam egzamin instruktorski w Technice Bowena i zostałam akredytowanym nauczycielem tej metody.

Warto zaznaczyć , że Izabela Kamińska to:

  • Terapeutka Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim.
  • Instruktor The Bowen Therapy Academy of Australia.
  • Mgr fizjoterapii – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
  • Nauczycielka jogi.
  • Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Bowtech Polska.
  • Wykładowca GWSH w Katowicach.

Objaśnienia oznaczeń

- Terapeuta Bowtech w stopniu zaawansowanym
- Terapeuta Bowtech w stopniu mistrzowskim
- Instruktor Bowtech
- Starszy Instruktor Bowtech
- Inny Wykładowca