- Instruktorzy Bowtech
Australia
Instruktor Bowtech

Michael Quinlivan

Z wykształcenia i doświadczenia zawodowego – nauczyciel, co daje mu świetne przygotowanie, by wspomagać swych uczniów w głębszym zrozumieniu Techniki Bowena.

Ukończył szkolenie tej metody w 1994 r. Od 1995 r. stał się terapeutą tkanek miękkich i mioterapii. Od 1997 r. pracuje w swej klinice w pełnym wymiarze. Wyspecjalizował się w technikach pracy ze sportowcami, wspomagając szerokie ich grono. Jest również od 1999 r. instruktorem Techniki Bowena, a także egzaminatorem. Odegrał wiodącą rolę w uzyskaniu państwowej  akredytacji dla szkoleń Techniki Bowena w Australii.

Michael uważa, że jego nieustająca praca z pacjentami jako mioterapeuta i terapeuta Techniki Bowena wzbogaca jego szkolenia o rozległe doświadczenie. I podnosi jego wiarygodność jako instruktora i diagnosty.

Instruktor Bowtech

Karen Hedrick

Rozpoczęła szkolenie w Technice Bowena w 1998 r., po tym jak doświadczyła na sobie niesamowitych rezultatów zabiegu. Zakochała się w tej metodzie, a ona gruntownie odmieniła jej życie, prowadząc do radykalnej  zmiany kierunku ścieżki zawodowej. Porzuciła nauczanie by od roku 2000 poświęcić  się całkowicie pracy jako terapeutka Bowena. Najbardziej zachwyca ją w tej terapii jej delikatność w połączeniu z niezwykłą siłą stymulacji  procesów naprawczych w ciele.

Karen ma 30-letnie doświadczenie w nauczaniu w szkole średniej ogólnej, technicznej i na uniwersytecie, co daje dobre podstawy i umiejętności niezbędne, by móc nauczać efektywnie.

Jest instruktorem Bowena od roku 2000 i wraz z Michaelem Quinlivanem odegrała znaczącą rolę w procesie akredytacji nauczania Techniki Bowena w Australii. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, jak również wprowadzanie nowych studentów w cudowny świat Bowena daje jej wiele radości.

Objaśnienia oznaczeń

- Terapeuta Bowtech w stopniu zaawansowanym
- Terapeuta Bowtech w stopniu mistrzowskim
- Asystent Instruktora Bowtech
- Instruktor Bowtech
- Starszy Instruktor Bowtech
- Inny Wykładowca