Logowanie

1-4.04.2016 Poznań

2016-04-05

Grupa Wrocławska, która przez długi czas bardzo pilnie uczestniczyła we wszystkich kursach tym razem stawiła się w nieco mniejszym składzie i to w Poznaniu. Czyżby pozostali przestraszyli się egzaminu…? Mamy jednak nadzieję, że również szybko dołączą go grona terapeutów Techniki Bowena. Wszystkich obecnych natomiast, bardzo nam było miło gościć po raz pierwszy na kursie w naszej centrali!

Na tym etapie, czyli na końcu szkolenia podstawowego, nasi studenci mają już bogate doświadczenie oraz wykonują zabiegi bardzo regularnie, w dużej ilości i bardzo rozsądnie dobierają procedury. To wszystko przekłada się na ich sukcesy terapeutyczne. Większość z nich już prowadzi lub planuje otworzyć gabinet, a Technika Bowena będzie ich narzędziem pracy.

Egzamin przebiegł spokojnie i pomyślnie. Theo, tak jak podczas każdego kursu, wprowadził wspierającą i miłą atmosferę. Jednak mimo to większości towarzyszył stres który, jak się później okazało, był całkowicie niepotrzebny. Po egzaminie wszyscy odetchnęli z ulgą, mając poczucie satysfakcji i tego, że była to dla nich ważna lekcja, z której wynieśli bardzo dużo cennych uwag.

Serdecznie gratulujemy naszym nowym Terapeutom i cieszymy się, że nadal chcecie kontynuować naukę na kursach podyplomowych. Życzymy wielu sukcesów terapeutycznych i pamiętajcie, że zawsze służymy wsparciem!