Logowanie

7-10.04.2016 Poznań

2016-04-15

7 - 10 kwietnia 2016 r. odbył się w Poznaniu kurs dla początkujących. Uczestnicy zjechali się z różnych stron Polski i nie tylko. Tylko nieliczni zawodowo związani są z tematyką zdrowotną, ale wszystkich ten temat bardzo interesuje i mają grupę potencjalnych pacjentów, jak na razie głównie wśród rodziny czy znajomych. Część osób doświadczyła już wcześniej na sobie efekty terapii Techniką Bowena.

Grupa bardzo się zintegrowała, a kurs przebiegał w miłej i wesołej atmosferze, co podobało się uczestnikom. Bardzo intensywnie pracowali, przez co ich organizmy w pewnym momencie powiedziały STOP! Było to na pewno ciekawe doświadczenie, głównie dla tych co nie do końca jeszcze rozumieli zasadę działania tej terapii.

Uczestnicy kursu wyjeżdżali do domu z przekonaniem, że czeka ich dużo praktyki, aby dobrze sobie poukładać zdobytą wiedzę. Odczucia po kursie mieli następujące:

  • „(…) to bardzo wartościowa technika, bazująca na naturalnych możliwościach regeneracyjnych naszego organizmu. (…) Muszę jeszcze dużo ćwiczyć, zanim dojdę do wprawy.”
  • „(…) polecam zrobienie tego kursu przede wszystkim osobom, które chcą się cieszyć dobrym zdrowiem. (…) Jestem zafascynowana tą metodą, najbardziej tym, że pobudza się organizm do autoregeneracji.”
  • „Ciekawy i inny od wszystkiego co poznałam do tej pory.”  
  • „Profesjonalizm i domowa atmosfera. (…) Zmęczona ale szczęśliwa.”
  • „Życzliwie i profesjonalnie pod każdym względem. Mam świadomość, iż tak jak wszelkie techniki, Bowena należy powtarzać, aż wreszcie pewnego dnia nastąpi moment, kiedy powiem: POTRAFIĘ. Repetitio est mater studiorum (…)”.

Do zobaczenia na module 3+4!