Logowanie

Narządy rodne

pacjentka Renata , 30-04-2015

Nazywam się Renata i mam 43 lata. Obecnie mieszkam w Lublinie.

W marcu 2013 roku przeszłam operację ginekologiczną. Miałam 13-centymetrowe torbiele na jajnikach, mięśniaki na macicy oraz spore polipy na innych organach rodnych. Operacja przebiegła pomyślnie, jednak już w następnym roku nastąpił nawrót mojej choroby. Dostałam skierowanie na kolejną operację. Byłam zaniepokojona taką szybką wznowa ginekologiczną. Zaczęłam szukać innych, lepszych rozwiązań niż opercja. Tak trafiłam na technikę Bowena. Skontaktowałam się z panią Beatą, która jest terapeutą. Przed zabiegami bardzo skarżyłam się na bóle lewego jajnika. Byłam osłabiona. Do tego dochodziły bóle pleców, nóg i głowy. 

Już po pierwszych zabiegach poczułam się o wiele lepiej. Nie odczuwałam już tak bardzo bóli jajników, kręgosłupa i głowy. Byłam mile zaskoczona i zdałam sobie sprawę jak dobra jest technika Bowena. Miałam coraz więcej energii oraz chęci do życia. poprawiło się moje samopoczucie, a co za tym idzie humor. Pomimo bólu na zabiegach, na drugi dzień stawałam się szczęśliwa i uśmiechnieta.

Jestem krawcową. Gdy powróciłam do swojego zawodu, nastąpiło lekkie pogorszenie. Taki stan mnie nie zniechęcił, bo wiem, że jest on wywołany niewłasciwą postawą podczas pracy. Uważam jednak, że najważniejsze jest to, iż dzięki technice Bowena czuję się o wiele lepiej. Chodzę i nie odczuwam bólu nóg. Byłam zaskoczona, gdy długie 5-kilometrowe spacery, nie były dla mnie wyzwaniem. Śpię dobrze i mocno. Mogę robic wiele rzeczy, a bóle które mi towarzyszyły zmniejszyły się. Miesiączki nie są tak uciązliwe i bolesne. Bywa, że nie biorę leków przeciwbólowych lub rozkurczowych. To wszystko zawdzięczam technice Bowena!

Operacja została odwołana, a a jestem szczęśliwa i uśmiechnięta. Dalej korzystam z tej metody leczenia oraz jestem zmotywowana by nie przestawać. 

Polecam wszystkim technikę Bowena. To nowe odkrycie samego siebie, otoczenia i życia. 

Renata (606 170 996)

 

Terapeuta - Beata Majewska 

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...