Logowanie

Nerwica lękowa

Marcela , 13-11-2014

Poprawa samopoczucia w aspekcie fizycznym i psychicznym.

Imię: Marcela
Wiek: 27
Problem: neuralgia międzyżebrowa, nerwica lękowa (dodatkowo stres związany z niepełnosprawnym dzieckiem)
Po raz pierwszy o metodzie Bowena dowiedziałam się od Pana Piotra Hawryluka. Skorzystałam z terapii podczas pobytu z dzieckiem na turnusie rehabilitacyjnym z UniqueCenter, który się odbył 18.08.2013 r. Postanowiłam spróbować i zobaczyć jakie efekty przyniesie właśnie u mnie.
Zgłosiłam się do Pana Piotra z neuralgią międzyżebrową (okropny ból w okolicach łopatki oraz barku) dodatkowo od wakacji w 2012 roku walczyłam z nerwicą lękową (objawiało się to dusznościami, kołataniem serca w czasie wzmożonego stresu), dodatkowo przez nerwicę przestałam sama wychodzić z domu, każde spotkanie w większym gronie było dla mnie ogromnie stresujące oraz miałam częste napady lęku - przez co często popadałam w stany depresyjne.
Na pierwsze spotkanie szłam bez większego entuzjazmu, ale bardzo szybko zmieniłam zdanie. Już po pierwszych seriach ruchów moje ciało się odprężyło, czułam ogromną ulgę i lekkość ciała, mogłam swobodnie odetchnąć (wcześniej płytki oddech), ból przestał być dotkliwy. Po całym zabiegu poczułam ogromną ulgę, ale także komfort i spokój psychiczny, którego od tak dawna było mi brak.
Po raz drugi skorzystałam z terapii u Pana Piotra 10.09.2013r. Efekty doraźne były tak jak na wcześniejszej terapii. Dodatkowo po powrocie do domu wyszłam na miasto po półtora roku przebywania w domu bądź przemieszczania się po mieście tylko samochodem. Zniknęły ataki paniki, zmieniło się moje nastawienie do życia i wielu spraw. Jestem radośniejszą osobą bez tendencji do dołowania się z byle powodu jak było wcześniej. Jestem szczęśliwa, że mogłam skorzystać z tej terapii ponieważ zmieniła nie tylko moje lepsze samopoczucie fizyczne, ale także psychiczne co przy moich problemach było bardzo znaczące na korzystanie z życia i codziennej egzystencji.

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...