Logowanie

Ból barku i kręgosłupa szyjnego

Pacjent Jolanty Tydy , 21-06-2018

Do pani Joli trafiłem z bólem barku lewego i kręgosłupa szyjnego .Wcześniej zażywałem środki przeciw bólowe takie jak ketonal 150 . Po trapi Zastrzykami przez dwa tygodnie oraz po zażywaniu leków przeciw bólowych nie było poprawy cały czas miałem bule barku oraz kręgosłupa szyjnego . o Metodzie Bowena i kto ją wykonuje dowiedziałem się od koleżanki . Umówiłem się na wizytę .
Pierwsza wizyta była dla mnie zaskoczeniem : Leżąc na łóżku w trakcie pierwszego masażu nie mogłem utrzymad ręki w pozycji nieruchomej ponieważ odczuwałem ból , p masażu mogłem utrzymad rękę w jednym miejscu . Po czterech seansach mogłem odstawid leki przeciw bólowe.
Uważam że metoda Bowena jest skuteczną metodom leczenia :w moim przypadku bólu . Obecnie pani jola stosuje metodę Bowena na moją dolegliwośd związaną z szorstkowatością skóry dłoni .
Stosujemy metodę przez trzy tygodnie i widzę poprawę w komforcie pracy , ponieważ pracuje trudnych warunkach ( kurz , Kable ) . Jestem zadowolony z leczenia metodą Bowena wykonującą przez Panią. Jolę i polecam zapoznanie się z ulotom reklamującą metodę Bowena na różne schorzenia .
Krzysztof

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...