Logowanie

Ból kręgosłupa i duszności

Pacjentka Ewy Kordy , 28-10-2016

Do Pani Ewy Kordy trafiłą  z bardzo silnymi bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Ból był na tyle silny i uciążliwy że uniemożliwiał normalne funkcjonowanie i swobodny ruch. Doskwierały mi duszności o podłożu astmatycznym. Zabiegi u P. Ewy wyeliminowały ból kręgosłupa praawie zupełnie - poziom poprawy mogę określić na 90%. Duszności zniknęły zupełnie - odstawiłam leki sterydowe, które zażywałam codziennie. 

Pracuję bardzo dużo przy komputerze i zauważyłąm że zabiegi pamagają mi łagodzić skutki takiej pracy i eliminują ból odcinka szyjnego kręgosłupa. 

P. Ewa jest osobą bardzo zaangażowaną w problemy pacjenta, przeprowadza dokładny wywiad, na bieżąco minitoruje pracę organizmu i zachodzące w nim zmiany. 

W trakcie zabiegów można się w 100% rozluźnić i zrelaksować. 

P. Ewa pomogła również mojemu psu. Miał kulawiznę przedniej łapy. Weterynarze nie umieli mu pomóc, groziła mu poważna operacja, nie pomogła seria blokad. Po zabiegach u P. Ewy pies przestał utykać i ten stan utrzymuje się ponad rok. Serdecznie polecam usługi P. Ewy, oby takich specjalistó było w Polsce więcej. 

 

Ewa P. 

 

Terapeuta - Ewa Korda 

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...