Logowanie

Ból kręgosłupa

Pacjentka Elżbiety Jurkowskiej , 28-10-2016

Na zabiegi Bowena trafiłam z ostrym bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Ból promieniował na prawą nogę, powodując ogromne kłopoty z poruszaniem się i uniemożliwiał przebywanie w pozycji siedzącej.

Regularne zabiegi spowodowały ustąpienie bólu i problemów związanych z poruszaniem się. Dodatkowo dało się zauważyć poprawę ogólnej pracy organizmu: przyspieszenie metabolizmu i spadek wagi, zwiększenie odporności oraz ustąpienie migrenowych bólów głowy. Polecam wszystkim zabiegi Bowena. 

 

Tearapeuta - Elżbieta Jurkowska 

Komentarze

Sympatyk Alina Orłowska
20:37:06 25-06-2017 Od lutego 2017 regularnie korzystam z pomocy terapeuty. Uciążliwe bóle kręgosłupa i niedowład lewej ręki po kilku zabiegach wyraźnie ustąpiły (nie mam większych problemów z ręką). Zabiegi techniką Bowena zdecydowanie poprawiły komfort życia. Mogłam zrezygnować ze środków przeciwbólowych. Terapeuta - Ryszard Majewski Współpraca z terapeutą przywiązującym duże znaczenie do szczegółowego monitorowania postępów terapii, jego wiedza i umiejętności, a także kultura osobista stwarzają komfortowe warunki w czasie zabiegów. Z pełnym przekonaniem polecam stosowanie terapii.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...