Logowanie

Bowen a uraz barku

Pacjentka Izy Kamińskiej , 04-08-2016

"Jestem po urazie prawego barku ( uszkodzenie stożka rotatora ściągna mięśnia nadgrzebieniowego - pęknięcie ściągna na całej grubości w części przedniej oraz w głębszej warstwie jak to określił Ortopeda). Uszkodzone również ścięgno głowy długiej mięśnia dwugłowego.
Do gabinetu Pani Izy trafiłam szukając rehabilitacji przez internet.
Przekonała mnie bezinwazyjność zabiegu i jego bezbolesność w przeciwieństwie do tego proponowanego przez lekarza Ortopedę.
Przebieg choroby to istna trauma. Cztery tygodnie w ortezie dzień i noc. Potworny ból również nocy. Niemożność odwodzenia ręki jak przy zamrożonym barku. Spanie tylko na lewym boku w pozycji półleżącej.
Po zabiegach, a było ich tylko 9, czyli po 9 tygodniach odzyskałam prawie pełną ruchomość w stawie( np. w odwodzeniu bokiem 180 stopni czyli pełny zakres).
Mogę wykonywać codzienne czynności, które jeszcze nie tak dawno były tylko utopią.
ZŁOTE I DELIKATNE RĘCE PANI IZY + ćwiczenia wykonywane w domu zlecone przez Ortopedę i jestem przeszczęśliwym człowiekiem. Sama na początku podchodziłam do terapii z niedowierzaniem ale KAŻDY KOLEJNY ZABIEG ku mojemu zaskoczeniu przynosił niespodziankę w postaci poprawy ruchomości stawu. Gdyby ktoś mi opowiadał, nie uwierzyłabym, że to możliwe.
A jednak!!! Na własnej osobie przekonałam się o skuteczności tej terapii. NAPRAWDĘ WARTO SPRÓBOWAĆ. POLECAM KAŻDEMU!!!
PANI IZO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW W PRACY.
POZDRAWIAM SERDECZNIE"

 

Terapeuta - Iza Kamińska 

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...