Logowanie

Bóle zwyrodnieniowe stawów, kręgosłupa i karku

Pacjentka Doroty Hubert , 27-10-2015

Ewa, 64 lata   

Na spotkaniu towarzyskim dowiedziałam sie o zabiegach przeprowadzanych metoda Bowena.  Ponieważ od wielu lat "walczę" z kilkoma dolegliwościami (długo i z kiepskim skutkiem stosowałam zalecenia lekarzy), postanowiłam skorzystać z tejże metody.

Od końca kwietnia chodzę na zabiegi mniej więcej raz tygodniowo do p. Doroty Hubert.

Dotychczasowe efekty przerosły moje oczekiwania .

Po zabiegu skierowanym na kość ogonową skończyły się definitywnie ponad dwuletnie, dokuczliwe bóle kości ogonowej. Były one wywołane urazem.

Mam zwyrodnienie stawów kciuków - bolało mnie przy poruszaniu kciukami, przy chwytaniu, gdy zmarzły mi ręce itp. Po zabiegach poprawa jest ewidentna i znaczna, choć ból nie ustąpił całkowicie. 

Dużym zaskoczeniem dla mnie była sprawa mojego karku. Ponieważ mam problemy z kręgosłupem, często dokuczały mi bóle karku, kręcz, bóle głowy idące od karku itd. Ból przy poruszaniu głową często utrudniał mi prowadzenie samochodu. Po jednym z zabiegów stwierdzilam NAGLE prowadząc auto, że mogę swobodnie poruszać głową, nie boli!!! Ten stan, ku mej radości, utrzymuje się do teraz.

Przypuszczam, że i na inne dolegliwości pomagły i pomagają mi wizyty u Doroty. 

Poza tym same zabiegi są przyjemne, nieinwazyjne, odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a jednocześnie w pełni profesjonalne. 

Nie przerywam więc zabiegów i z pewnością będę je kontynuować.

Mój adres mailowy: delta-e@o2.pl

 

Terapeuta - Dorota Hubert, Swarzędz

Komentarze

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz...